“Факти – річ уперта, тому довіряю діагностичній апаратурі, власному досвіду та сучасним технологіям діагностики та клієнторієнтованого лікування, які дають позитивний результат”. 

У.Б. Лущик

Знання та досвід лікаря-експерта, вкладені в сучасні аналітичні технології в медицині відкривають кожному лікарю нові грані успіху в мистецтві лікування

Судини. Мозок. Психонейрореабілітація. Наші технології для вашого успіху

Незвідане. Відомий-невідомий мозок.
Вона зуміла зрозуміти глибинну суть збоїв у роботі мозку!
“Найважливіше зрозуміти рівень збою: інформаційний, енергетичний, судинний, мозковий, гідродинамічний та ін. Чи їх поєднання. Так формується модель ураженого мозку.”
У.Б. Лущик

Про судини знає все!

Акад. Лущик У.Б. – засновник напрямку
Індивідуальної ПсихоНейрореабілітації «невиліковних»
станів на доказовій основі.

З результатами її медичної творчості можна ознайомитися.

More

For scientists

  • Інноваційні медичні технології all inclusive;
  • Судинна діагностика на макро- та мікрорівні;
  • Інновації в ангіопсихоневрології;
  • Комплексна діагностика ССС;
  • Патологічний неоангіогенез та онкокапіляри;
  • Комплексна нейрореабілітація;
  • Моделювання метеотропних реакцій;
  • Судинна корекція при діабеті та метаболічному синдромі.

Завжди з повагою ставлюся до науковців та педагогів. Це нелегка життєва дорога навчитися узагальнювати набуті знання, досвід, теорію і практику в своєму фаху. Ще важча, але цікавіша ніша – це вирости до рівня аналітика на стику багатьох дисциплін як в медицині, так і в управлінні підприємством, в медичній юриспруденції. Моя сфера наукових інтересів настільки різноманітна, що сьогодні  дозволяє мені вільно поєднувати фахові знання та багаторічний досвід, переносити його з одного напрямку медицини в інший, запозичати певні управлінські алгоритми прийняття рішення на модель  логіки функціонування живого організму, моделювати індикативні параметри організму та прогнозувати управлінські рішення мозку в нормі та при патологічних станах.

Математичне моделювання різноманітних ситуацій в людському організмі разом з проф. Новицьким В.В.  (novytskyy.org.ua) дозволяє мені бути незмінним науковим керівником клініки, яка спеціалізується на проблемі судин, порушеннях функції мозку, індивідуально підібраному лікуванні  та комплексній нейрореабілітації психоневрологічних та кардіосудинних хворих inno-health.com.

Сьогодні у мене накопилося достатньо знань та  досвіду для трансферу цілих технологій  лікарям, медичним закладам. Залюбки допомагаю молодими науковцям, талановитій молоді знайти себе та розвиватися в науково-інноваційній сфері. Водночас  співпраця з науковцям світу в трансконтинентальних проектах  Life Science в рамках програми Horisont 2020 є надзвичайно цікавою та плідною.

Бізнес-освіта МВА із спеціалізацією інноваційний менеджмент дозволяє мені сьогодні по-новому поглянути на науковий менеджмент та переорієнтувати власний досвід управління підприємством на створення інноваційних медичних технологій.

Сьогодні я працюю керівником інвестиційно-інноваційних проектів в медичному кластері групи компаній VV, які об’єднують науковий центр Істина-Верітас, власну клінічну базу – Клініку здорових судин, ГО «Альцеста» для підтримки талановитої молоді та Центру інноваційних медичних технологій «Верітас ІТ Мед».

Завжди відкрита до спілкування, співпраці, планування та виконання різноманітних наукових та інвестиційно-інноваційних проектів.

Ulyana Lushchyk – a teacher

She prepared and taught: course in vascular noninvasive diagnostics (USDG of cerebral arteries and veins), angioneurology and neurodynamics (“Istyna” scientific…

More

Presentations

List of presentations

More

Webinars

More

Vascular pathology

Vascular pathology

More

Brain pathology

More

Psychoneurorehabilitation

More
yotube
You-tube channel Ulyani Lushchyk: Wisdom comes with age
yotube
You-tube channel: Innovative technologies