“Факти – річ уперта, тому довіряю діагностичній апаратурі, власному досвіду та сучасним технологіям діагностики та клієнторієнтованого лікування, які дають позитивний результат”. 

У.Б. Лущик

Знання та досвід лікаря-експерта, вкладені в сучасні аналітичні технології в медицині відкривають кожному лікарю нові грані успіху в мистецтві лікування

Судини. Мозок. Психонейрореабілітація. Наші технології для вашого успіху

Незвідане. Відомий-невідомий мозок.
Вона зуміла зрозуміти глибинну суть збоїв у роботі мозку!
“Найважливіше зрозуміти рівень збою: інформаційний, енергетичний, судинний, мозковий, гідродинамічний та ін. Чи їх поєднання. Так формується модель ураженого мозку.”
У.Б. Лущик

Про судини знає все!

Акад. Лущик У.Б. – засновник напрямку
Індивідуальної ПсихоНейрореабілітації «невиліковних»
станів на доказовій основі.

Більше

З результатами її медичної творчості можна ознайомитися.

Більше

مادة للزملاء

  • Інноваційні медичні технології all inclusive;
  • Судинна діагностика на макро- та мікрорівні;
  • Інновації в ангіопсихоневрології;
  • Комплексна діагностика ССС;
  • Патологічний неоангіогенез та онкокапіляри;
  • Комплексна нейрореабілітація;
  • Моделювання метеотропних реакцій;
  • Судинна корекція при діабеті та метаболічному синдромі.

Завжди з повагою ставлюся до науковців та педагогів. Це нелегка життєва дорога навчитися узагальнювати набуті знання, досвід, теорію і практику в своєму фаху. Ще важча, але цікавіша ніша – це вирости до рівня аналітика на стику багатьох дисциплін як в медицині, так і в управлінні підприємством, в медичній юриспруденції. Моя сфера наукових інтересів настільки різноманітна, що сьогодні  дозволяє мені вільно поєднувати фахові знання та багаторічний досвід, переносити його з одного напрямку медицини в інший, запозичати певні управлінські алгоритми прийняття рішення на модель  логіки функціонування живого організму, моделювати індикативні параметри організму та прогнозувати управлінські рішення мозку в нормі та при патологічних станах.

Математичне моделювання різноманітних ситуацій в людському організмі разом з проф. Новицьким В.В.  (novytskyy.org.ua) дозволяє мені бути незмінним науковим керівником клініки, яка спеціалізується на проблемі судин, порушеннях функції мозку, індивідуально підібраному лікуванні  та комплексній нейрореабілітації психоневрологічних та кардіосудинних хворих inno-health.com.

Сьогодні у мене накопилося достатньо знань та  досвіду для трансферу цілих технологій  лікарям, медичним закладам. Залюбки допомагаю молодими науковцям, талановитій молоді знайти себе та розвиватися в науково-інноваційній сфері. Водночас  співпраця з науковцям світу в трансконтинентальних проектах  Life Science в рамках програми Horisont 2020 є надзвичайно цікавою та плідною.

Бізнес-освіта МВА із спеціалізацією інноваційний менеджмент дозволяє мені сьогодні по-новому поглянути на науковий менеджмент та переорієнтувати власний досвід управління підприємством на створення інноваційних медичних технологій.

Сьогодні я працюю керівником інвестиційно-інноваційних проектів в медичному кластері групи компаній VV, які об’єднують науковий центр Істина-Верітас, власну клінічну базу – Клініку здорових судин, ГО «Альцеста» для підтримки талановитої молоді та Центру інноваційних медичних технологій «Верітас ІТ Мед».

Завжди відкрита до спілкування, співпраці, планування та виконання різноманітних наукових та інвестиційно-інноваційних проектів.

أوليانا لوشيك – مدرس

أعدت ودرست: * دورة في التشخيص غير الوعائي للأوعية الدموية (USDG للشرايين والأوردة في الدماغ) ، وعلم الأوعية الدموية والديناميكا…

Більше

العروض التقديمية

قائمة العروض

Більше

ندوات عبر الإنترنت

Більше

أمراض الأوعية الدموية

Більше

Логіка функціонування живої системи

Технологія клієнторієнтованого лікування та диференціального впливу на органи і системи: логіка функціонування живої системи

Більше

Аналітична Нейродинаміка

Технологія Аналітичної Нейродинаміки: діагностика, корекція, моніторинг та аудит відновленого мозку

Більше