Для Пацієнтів

Шановні наші пацієнти!

Історично так склалося, що термін «хворі» я практично не вживаю. Вважаю, що лікар, який прагне вилікувати пацієнта не має права вживати слово хворий для уникнення негативного впливу на психіку пацієнта. Тому в клініці створена аура домашнього затишку та українського етнонаціонального духу. В своїй роботи виплекана мною команда працює в першу чергу над комплексною діагностикою «тілесних» хвороб за допомогою різноманітних приладів та методик. Всі прилади у нас використовуються як неінвазивні ( без проникнення всередину тіла), безболісні та нешкідливі для здоров’я. Головною перевагою нашої діагностики  є не просто фіксація зображень та їх вимірювання, а інтелектуально-аналітична складова оцінки всіх розладів в організмі з позицій комплексного погляду на проблему конкретного пацієнта. Тому ми надаємо перевагу комплексному огляду всього організму і вартість пакетів комплексних послуг у нас нижча за суму окремих діагностичних процедур  inno-health.com

Також проводимо діагностику психологічно-інтелектуальної сфери, духовної, оскільки за визначенням  ВООЗ термін «здоров’я»:  “Здоров’я – це не відсутність хвороби як такої чи фізичних вад, це стан цілковитого фізичного, психічного, духовного та соціального благополуччя”.  Тому поруч з комплексним медичним обстеженням ми проводимо також діагностику психологічно-інтелектуальної та духовної сфер.

Після завершення одноденної комплексної діагностики на наступний день, ми проводимо консиліум всіх фахівців Клініки здорових судин для формування загального бачення суті хвороби та пошуку оптимальних шляхів її подолання.

Як результат – формуємо пакет протоколів та висновків усіх обстежень та план лікування. Якщо виникають питання чи непорозуміння в поглядах наших фахівців – проводимо додаткові обстеження. В результаті головний лікар клініки зустрічається з пацієнтом та його родичами для погодження плану лікування. При досягненні згоди – підписується інформована згода пацієнта на лікування та нейрореабілітацію  і розпочинається лікування.

В процесі лікування та нейрореабілітації з кожним нашим пацієнтом працює практично вся команда і щоранку на консиліумах відбувається обговорення нагальних проблем кожного з пацієнтів та узгодження певних нюансів в роботі всієї команди задля досягнення кращого результату в лікуванні хворого.

Всі процеси в клініки контролюються головним лікарем та особисто мною, як практикуючим лікарем з судинно-мозкових проблем та науковим керівником клініки як ідеолога та експерта  з проблем судинної корекції, дисфункції мозку та нейрореабілітації психоневрологічних хворих inno-health.com/mylikuemo/.

Саме такий підхід в роботі з пацієнтами дозволяє нам працювати на кінцевий позитивний результат, досягаючи стійкої стабілізації організму протягом 18 років після завершення лікування для практично здорових, для важкохворих – утримування досягнутого під час курсів лікування та нейрореабілітації рівня відновлення функцій життєдіяльності організму в період  1 місяця в домашніх умовах в між курсовий період та поступове виведення організму важкохворого в процесі довготривалого курсу лікування та нейрореабілітації на рівень самоконтролю та самообслуговування.

Приклади найбільш успішних пацієнтів, яким ми повернули якість та радість  життя:

Епілепсія – реміся 8 років можлива! 

Вік не перешкода. Втрачена молодість повернулась

Лейкоенцефаліт, Лейкодистрофія… Від прогнозу смерті до відновлення якості життя, наскільки це можливо 

Ліквідувати депресію і повернутися у вир життя! Ми це вміємо робити фахово