Не проста жінка

Жінка — звучить гордо! Сьогодні це моє кредо життя.

Сьогодні з гордістю всіма своїми поступками, іміджевим стилем української ділової жінки та просто життєвою позицією відображаю образ самодостатньої української жінки.

Мій життєвий досвід, безмежний світогляд, надзвичайно широкий діапазон професійного досвіду та знань з різноманітних напрямків науки, дозволяє вільно орієнтуватися в багатьох сферах життя, науки, техніки, інформації, політики тощо.
З роками почала розуміти різницю між поняттями розумної та мудрої жінки. Вступивши у вік “свідомої молодості” вважаю, що я вже доросла до рівня, коли можу претендувати на статус мудрої жінки.
Водночас з роками продовжую все глибше розуміти суть конкурентних переваг жіночого мислення, стилю поведінки, психоемоційного комфорту жіночого Его.
Батьки закладають у процесі виховання дівчинки ядро формування жіночої особистості. Водночас сімейні стосунки жінки формують її подальший образ щасливої та нещасної жінки. Вважаю, що жінка, яка пригноблена в сім’ї, не може бути щасливою, не здатна розкрити свою глибоку суть та місію у власному життєвому циклі “від дівчинки до бабусі”.
У свій час мала можливість освоїти мистецтво жіночності, коли ти не просто копіюєш якийсь обраний образ жіночої героїні, а сама формуєш свій, унікальний образ.
Закономірно, що сукупний образ жінки формується чоловіком, який допомагає їй висвітлити свої найкращі риси характеру, психотипу та … реалізувати чи пригнічувати власні плани, проекти, бажання, візію майбутнього.
Сьогодні вважаю себе самодостатньою, самореалізованою жінкою, яка сформувала свій стиль іміджу, етики та самозахисту.