Судинний скринінг ПатоНеоАнгіоОнкогенезу (аналітичний підхід до ранньої діагностики патологічних артеріовенозних ангіотрансформацій на мікро- та макросудинному рівнях)

Уляна Б Лущик, Віктор В Новицький, Ігор П Бабій, Надія Г Лущик, Людмила С Рябець, Іванна І Легка, Олег П Коломійчук, Віктор Вік Новицький, Вікторія П Моамар.

Монографія була опублікована в журіналі JOURNAL OF BLOOD DISORDERS SYMPTOMS AND TREATMENTS

Актуальність дослідження судинного фактору в процесі неконтрольованого росту пухлин

Онкопатологія поруч з судинною патологією займають лідуючі місця серед смертності та інвалідизації працездатного населення, а в останні десятиріччя спостерігається чітка тенденція «помолодіння» цих захворювань не лише серед підлітків та дітей, але й новонароджених з пухлинами. В Україні зафіксовані вже не поодинокі випадки діагностики пухлин в плода та спроби резекції таких пухлин внутрішньоутробно. Не виключено, що аварія на Чорнобильській АЕС в 1986 році спровокувала екологічну катастрофу в Україні з поступовим зростанням онкопатології  різної локалізації. В 2013 році ВООЗ прийняла Глобальний план дій по профілактиці неінфекційних захворювань та боротьбі з ними в 2013-2020 рр., згідно з  яким передбачено ряд дій, спрямованих на зменшення на 25% числа випадків передчасної  смерті від онко- та серцево-судинної патології, діабету та гострих респіраторних захворювань.

Однак в кожному конкретному випадку онкозахворювання потрібна доказова база щодо динаміки змін наявної судинної патології  та динаміки персоніфікованого результату лікування блокаторами неоангіогенезу.

Наш досвід довготривалої курації онкохворих з супутньою психоневрологічною патологією показав, що навіть при наявній психологічній підтримці фахівців та родичів, сумніви хворого у можливості вилікрвування онкозахворювання залишаються домінантними у зневірі у можливість повного одужання та в підсвідомому блоці свого майбутнього і вибору смерті як варіанту порятунку від тривалої та безперспективної боротьби з важкою недугою.

З погляду процес-менеджменту, процес лікування онкозахворювання перетворюється на безперервний, неконтрольований, який більше нагадує форс-мажорне вирішення питань в міру виявлення нових проявів онкозахворювання. Сьогодні відсутні превентивні технології об’єктивізації стану організму щодо онкоризиків, а також динаміки зворотної саногенної перебудови організму хворого.

Саме для доказової візуалізації процесу та підтримки віри хворого в одужання необхідно знайти та створити технології доказової медицини для відслідковування перебігу онко-процесу в організмі хворого.

Повний текст

 

621

Рекомендовані статті

Сучасний погляд на технології...

Уляна Б Лущик, Віктор В Новицький, Ігор П Бабій, Надія Г Лущик, Людмила С Рябець, Іванна І Легка, Олег П Коломийчук, Віктор Ві Новицький       Монографія була опублікована Open Access E-books     Вступ 20-й рік 21 століття....
Більше

Дисертація Лущик У.Б. на...

Дисертація Лущик У.Б. на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю 14.01.15 (нервові хвороби) на тему: “Особливості змін артеріального та венозного кровозабезпечення головного мозку в...
Більше

Апалічний синдром

У.Б. Лущик, Н.Г. Лущик, І.П. Бабій Ця монографія – одна з небагатьох спроб узагальнення останніх знань про апалічний синдром та вегетативні персистуючі стани – надзвичайно актуальної проблеми сьогодення при невдалій...
Більше

Сучасні можливості цілісної функціональної...

Популярна функціональна ангіологія: від магістральних артерій через капіляри до магістральних вен У.Б. Лущик, В.В. Новицький, Н.Г. Лущик, І.П. Бабій, Т.С. Алексєєва Ця книга ─ короткий огляд двох актуальних проблем...
Більше