Не проста жінка

Жінка — звучить гордо! Сьогодні це моє кредо життя.

Сьогодні з гордістю всіма своїми поступками, іміджевим стилем української ділової жінки та просто життєвою позицією відображаю образ самодостатньої української жінки.

Мій життєвий досвід, безмежний світогляд, надзвичайно широкий діапазон професійного досвіду та знань з різноманітних напрямків науки, дозволяє вільно орієнтуватися в багатьох сферах життя, науки, техніки, інформації, політики тощо.
З роками почала розуміти різницю між поняттями розумної та мудрої жінки. Вступивши у вік “свідомої молодості” вважаю, що я вже доросла до рівня, коли можу претендувати на статус мудрої жінки.
Водночас з роками продовжую все глибше розуміти суть конкурентних переваг жіночого мислення, стилю поведінки, психоемоційного комфорту жіночого Его.
Батьки закладають у процесі виховання дівчинки ядро формування жіночої особистості. Водночас сімейні стосунки жінки формують її подальший образ щасливої та нещасної жінки. Вважаю, що жінка, яка пригноблена в сім’ї, не може бути щасливою, не здатна розкрити свою глибоку суть та місію у власному життєвому циклі “від дівчинки до бабусі”.
У свій час мала можливість освоїти мистецтво жіночності, коли ти не просто копіюєш якийсь обраний образ жіночої героїні, а сама формуєш свій, унікальний образ.
Закономірно, що сукупний образ жінки формується чоловіком, який допомагає їй висвітлити свої найкращі риси характеру, психотипу та ... реалізувати чи пригнічувати власні плани, проекти, бажання, візію майбутнього.
Сьогодні вважаю себе самодостатньою, самореалізованою жінкою, яка сформувала свій стиль іміджу, етики та самозахисту.

 

Стиль зачісок Уляни Лущик
Моделювання власного стилю одягу

 

You-tube канал:
Уляна Лущик