أوليانا لوشيك – سيدة أعمال

В статусі Леді вона була і продовжує бути завжди: елегантний стиль одягу, підтягнуті форми тіла, зачіска, природня краса обличчя, багатство мови та щира посмішка, які завжди виокремлюють її індивідуальність.

Ще в 1995 р., будучи молодим лікарем і науковцем, вона досягла свого першого інтелектуального п’єдесталу: створила та зареєструвала свою першу інноваційну медичну технологію  ультразвукової діагностики артерій та вен головного мозку. А з 1996 року  розпочинає власний інтелектуальний медичний бізнес – створюється перший в Україні приватний науковий медичний центр з розвитку УЗД технологій та їх застосування у лікувальній практиці, а далі розвивається новий напрямок судинної (артеріо-венозної) діагностики та персоніфікованого лікування – ангіотерапії.

Маючи 12-річний стаж ведення власного бізнесу у вигляді медичного наукового кластера, вищу медичну та юридичну освіту за плечима, Лущик У.Б. освоїла ази бізнес-освіти для TOП-менеджерів (2008-2011).

Адаптовуючи нові теоретичні знання  з бізнес-менеджменту до власного досвіду, Уляна Богданівна з 2008 року розпочала формувати новий напрям – інноваційні медичні технології  і переорієнтовувати власний стиль наукового менеджменту на інноваційно орієнтований бізнес.

Інноваційний інтелектуальний бізнес для України – це нове, незрозуміле, високо ризикове підприємництво як в 90-ті роки, так і зараз. Це новаторський вид бізнесу, який не має напрацьованих  алгоритмів, відсутній досвід як в державних, так і в приватних структурах. Вона сама створювала цей напрям у бізнесі, шляхом прийняття ризикованих рішень, можливо помилок. Але в цілому сьогодні Україна може сказати, що інноваційний медичний інтелектуальний бізнес у нас є. Є досвід, є результати  та великі напрацювання готових технологій для виведення на ринок України та світу.

Бізнес-леді не народжуються. 

Це щоденна робота над власним фаховим удосконаленням, формуванням високопрофесійної команди з різних галузей науки та бізнес-менеджменту в єдиному технологічному проекті. Це вміння виокремити ідеї, плани, сформувати стратегію і тактику реалізації проекту та успішно вести проект-менеджмент до обраної мети. І як результат успіху проекту – створення  інноваційного товару – готових технологічних рішень для медичної практики.

За 25 років власного інноваційного бізнесу академік. Уляна Лущик сформувалася як лікар-новатор, як науковець-інвентор, як жінка-управлінець складного багатопрофільного бізнесу, як особистість з широким світоглядом та елегантним жіночим шармом. 

«Люблю креативність української нації. Вона потребує технологічної довершеності та інтелектуальної капіталізації!» У.Б. Лущик