Особисте

Цей розділ присвячений моєму особистому життю. Здавна так повелося, що ми в більшості випадків знаємо людину як працівника, як керівника, як громадського діяча. Однак питання сімейних та родинних стосунків завжди залишаються певним табу. 
Водночас багато людей та жовта преса оцінює всі позитиви, а здебільшого негативи, саме за власним надуманим алгоритмом. 
Тому для особливо цікавих відкриваю свій світ особистого життя, активного та пасивного відпочинку, невгамовної креативності й великої працездатності. Сміливості говорити та мислити логічно і правдиво. 
Майже 20 років тому (в 1996 році) моїм життєвим кредо стала Істина. Тому “Істина в межах досяжного” за неповних 20 років трансформувалася в міжнародний термін Верітас (з лат. Істина) як прояв того, що логічно вибрана тактика перевершує стратегію досяжності і виводить людину чи систему на новий рівень — новаторської недосяжності. 
Жити з Істиною. Отримувати кайф від усього навколишнього — нових знань, відкриттів у наукових дослідженнях, досягнень у лікуванні важкохворих, ідей для удосконалення діагностики та лікувальних технологій, вдалого результату експерименту на собі: в спорті, в туризмі, в боротьбі із супутніми хворобами цивілізації.

Етап свідомої молодості
Завжди в роботі
Не проста жінка

Сім'я
Хоббі